BANJALUKA - Sastanak predsjednika Vlade Republike Srpske Željke Cvijanović i premijera Federacije BiH Nermina Nikšića počeo je danas u Banjaluci.
Nakon sastanka predviđene su izjave za medije.
Cvijanovićeva i Nikšić razgovarali su u maju u Sarajevu o rješavanju duga Fabrike glinice "Birač" iz Zvornika prema kompaniji "BH-Gas", kao i o pitanjima u vezi sa "Elektroprenosom BiH" i zaštitom domaće proizvodnje.