BIJELJINA - U Šamcu je danas, nakon razornih poplava u maju, obnovljen rad poslovnice Fonda za penzijsko i invalidsko osiguranje /PIO/ Republike Srpske, saopšteno je iz Fonda.

BANJALUKA - Nakon uspješno realizovane akcije besplatnog pranja veša u Bijeljini, Doboju i Šamcu, "Samsung" je donirao veš mašine gradskim organizacijama Crvenog krsta u ovim ...

TREBINJE - Bivši đaci trebinjske Gimnazije "Jovan Dučić", generacija 1968/69, u subotu uveče obilježili su 45 godina mature.