Društvo

Dvije Banjalučanke preminule od virusa korona

Dvije Banjalučanke preminule od virusa korona
Foto: N.N. | Dvije Banjalučanke preminule od virusa korona

BANJALUKA - U protekla 24 sata u Univerzitetskom kliničkom centru Republike Srpske preminula su dva pacijenta kod kojih je potvrđeno prisustvo novog korona.

Preminule su  sedamdesetčetvorogodišnja i sedamdesetjednogodišnja žena, obje iz Banjaluke.

Kako je saopšteno, one su imale više hroničnih udruženih oboljenja.

Najčitanije