BANJALUKA - Banjaluku je oko 14 sati zahvatila jaka kiša, praćena vjetrom i grmljavinom.
Pred sam početak nevremena nad najvećim gradom Republike Srpske nadvili su se tamni oblaci koji podsjećaju na zastrašujuće prizore iz horor filmova.
Na sreću, nije riječ o apokalipsi, ali na žalost ovakvo vrijeme odgađa uživanje u ljetnim čarima.
Meteorolozi su za sutra najavili malo ljepše vrijeme, ali "većim količinama" sunca se ipak ne možemo nadati do nedjelje.
Ipak, ni to neće potrajati, jer naoblačenje ponovo dolazi u poslijepodnevnim satima, a u pojedinim dijelovima će biti i kiše.
Detaljniju vremensku prognozu za naredne dane pročitajte na OVOM LINKU.