Ex -Yu

Dvije osobe poginule na autoputu prema Beogradu

Dvije osobe poginule na autoputu prema Beogradu
Foto: N.N. | Dvije osobe poginule na autoputu prema Beogradu
N.N.

BEOGRAD - Dvije osobe su poginule u saobraćajnoj nezgodi na autoputu ka Beogradu, u blizini Dobanovačke petlje.

Јoš dvije muške osobe prebačene su u KBC Zemun, javljaju srpski mediji.

Prema prvim informacijama automobil marke "pežo" je podletio pod šleper.

Uviđaj je u toku.

Najčitanije