Ex -Yu

Gordan Grlić Radman pozitivan na koronu

Gordan Grlić Radman pozitivan na koronu
Foto: Tanjug/AP arhiva | Gordan Grlić Radman pozitivan na koronu
N.N.

ZAGREB - Ministar spoljnih i evropskih poslova Hrvatske Gordan Grlić Radman pozitivan je na virus korona, saopšteno je danas iz resornog ministarstva.

"Radman se osjeća dobro i svoje obaveze nastaviće da obavlja od kuće, slijedeći uputstva ljekara i epidemiologa", navedeno je u saopštenju.

Radman je sutra trebalo da učestvuje na sastanku evropskog Savjeta za spoljne poslove u Luksemburgu.

On je prekjuče doputovao u Zagreb sa turskim ministrom spoljnih poslova Mevlutom Čavušogluom, avionom turskog šega diplomatije, nakon učešća na Prespa forumu na Ohridu, prenosi "Indeks".

Najčitanije