Ex -Yu

Grabar-Kitarović ponovo zapjevala

Grabar-Kitarović ponovo zapjevala
Foto: Screenshot | Grabar-Kitarović ponovo zapjevala
N.N.

Poznato je da Kolinda Grabar-Kitarović, predsjednik Hrvatske, voli da se uhvati mikrofona i pokaže svoje pjevačke sposobnosti.

Najnoviji Kolindin snimak na kojem pjeva "Croatio, iz duše te ljubim" i još nekoliko pjesama postao je viralan na društvenim mrežama.

Uslijedili su brojni komentari na društvenim mrežama.

Naravno, kao i uvijek, bilo je onih koji su ismijavali pjevanje predsjednice Hrvatske, ali i onih koji su je pohvalili.

"Trebalo nam je 20 stoljeća da se na Balkanu pojave političari koji znaju pjevati. Koliko će nam još trebati da se pojave oni koji znaju raditi i biti pošteni?", napisao je jedan korisnik Twittera.

Grabar-Kitarović je medijima odgovorila na pitanje o njenom pjevanju i kratko poručila da "ko pjeva, zlo ne misli".

Našalila se i da će prihvatiti prijedlog pjevača Žaka Hudeka da poradi na svom glasu.

Video
Najčitanije