Ex -Yu

Jandroković ima koronu

Jandroković ima koronu
Foto: Wikipedia/arhiva | Jandroković ima koronu
N.N.

Predsjednik Hrvatskog sabora Gordan Jandroković pozitivan je na virus korona, objavili su hrvatski mediji. On je u samoizolaciji od srijede, a večeras je dobio pozitivan nalaz na kovid-19.

Jandrokoviću je samoizolacija određena kada je šef njegovog Kabineta bio pozitivan. Budući da je Jandroković bio u kontaktu s njim dan ranije, epidemiolozi su mu odredili dvosedmičnu samoizolaciju piše Index.hr.

Osim Jandrokoviću, mjera samoizolacije određena je i potpredsjedniku Sabora, akademiku Željku Rajneru, sekretaru Davoru Orloviću te četvorici zaposlenika u kabinetu predsjednika Sabora.

Rajner je za Index potvrdio kako nije pozitivan na kovid-19.

"Moj test je negativan. Večeras sam dobio rezultate. I dalje sam u samoizolaciji, sve do 12. oktobra. To se nažalost ne mijenja, ali dobro je znati da je test negativan", rekao Rajner.

Najčitanije