Ex -Yu

Motociklisti dali krv i pozvali građane na humanost

Agencije

BEOGRAD- Članovi Asocijacije motociklista Srbije (AMS) danas su na beogradskom Trgu Republike organizovano dali krv, odazivajući se pozivu Instituta za transfuziju na apele o nestašici krvi.

Motociklisti su do autobusa Instituta, postavljenom u samom centru grada, došli u svečanom defileu, čime su želeli da skrenu pažnju na alarmanatan broj saobraćajnih nesreća u kojima najviše stradaju vozači motora.

Članovi AMS pozvali su građane da se priključe akciji i ličnim doprinosom pomognu širenju ideja humanosti i solidarnosti.

Najčitanije