Na brdu Vežešnik u Piperima nepoznate osobe oskrnavile su obnovljeno spomen obilježje podignuto nekadašnjem predsjedniku SFRJ Josipu Brozu Titu, prenio je podgorički portal CdM.
Natpis Tito postavljen je 1976. godine i od tada je dva puta obnavljan, a krajem juna je to, kažu, uradio Balša Dragićević.
Ovo neformalno spomen-obeležje podigao je svojevremeno pionirski odred "Radomir Raco Božović" u kojem su bili učenici OŠ Vojin Popović i kojim je rukovodio učitelj Gojko Minić.