Ex -Yu

Pripadnik obezbjeđenja gledao ubistvo studenta u Nišu?

Pripadnik obezbjeđenja gledao ubistvo studenta u Nišu?
Pripadnik obezbjeđenja gledao ubistvo studenta u Nišu?
Telegraf

NIŠ - Konobar u niškom kafiću "Petar Caffe" Srđan Stojanović kaže za "Južnu Srbiju" da je jedan pripadnik obezbjeđenja zlatare "Stanimirović", koja se nalazi u samoj blizini ovog kafića, a gdje je student medicine Vuk Stojiljković i ubijen, gledao tuču mladića ispred, ali da nije prišao da ih razdvoji jer "nije htio da se miješa".

Stojanović je objasnio da se na snimku kafića jasno vidi kako ubijenom Vuku Stojiljkoviću za sto za kojim je on sjedio sa svojom djevojkom prvi prilazi Dimitrije Stevanović (20) i da su ubrzo obojica izašli iz kafića.

U zlatari "Andrejević" nisu željeli da odgovore zbog čega je pripadnik njihovog obezbjeđenja samo posmatrao tuču i zašto nije razdvojio mladiće kako bi spriječio tragediju. U toj zlatari kažu čak da nisu bili ni na saslušanju u policiji.

Najčitanije