BEOGRAD - U Srbiji je u posljednja 24 sata registrovan 221 novozaraženi od ukupno 4.823 testiranih, a od posljedica kovida preminule su dvije osobe.
Trenutno se na respiratorima nalazi 11 pacijenata od 97 hospitalizovanih, objavljeno je na zvaničnom sajtu covid19.rs Ministarstva zdravlja.