Ex -Yu

Zemlja zatrpala tri radnika u Beogradu

Srna

BEOGRAD, - Na gradilištu u zemunskoj Kalvariji, u Beogradu, prilikom sanacije klizišta, zemlja je zatrpala tri radnika.

Kako javlja RTS, izvučeno je dvoje radnika u vrlo teškom stanju, a za trećim se traga.

Nesreća se desila oko 14.00  časova, ekipe Hitne pomoći, policija i vatrogasci  su na terenu. 

Najčitanije