BEOGRAD, - Na gradilištu u zemunskoj Kalvariji, u Beogradu, prilikom sanacije klizišta, zemlja je zatrpala tri radnika.
Kako javlja RTS, izvučeno je dvoje radnika u vrlo teškom stanju, a za trećim se traga.
Nesreća se desila oko 14.00 časova, ekipe Hitne pomoći, policija i vatrogasci su na terenu.