Prava drama odigrala se danas oko 12 sati ispod brane na Bembaši nakon što je muškarac upao u rijeku Miljacku.
Riječ je o N. P. (61) iz Sarajeva. On je imao sreće, jer su se u blizini našla tri policajca, koji su bez razmišljanja i opreme, rizikujući vlastiti život, sišli u hladnu i nabujalu Miljacku, prenosi "Avaz".
Kako se dodaje, napravili su lanac rukama te su uz dosta muke izvukli unesrećenog.
U međuvremenu su alarmirali Hitnu pomoć, koja je zbrinula povrijeđenog. Prije toga, neko od građana je donio i deku, kojom su prekrili pothlađenog čovjeka.
On je navodno bio pri svijesti i policajcima je rekao da ne zna kako je upao u Miljacku.