Gradovi

U Bijeljini svih 11 pacijenata ozdravilo, trenutno nema pozitivnih na virus korona

U Bijeljini svih 11 pacijenata ozdravilo, trenutno nema pozitivnih na virus korona
Foto: Bijeljina danas | U Bijeljini svih 11 pacijenata ozdravilo, trenutno nema pozitivnih na virus korona

BIJELJINA - Iz Instituta za javno zdravstvo Republike Srpske stigao je negativan ponovljeni test za posljednju od 11 osoba u Bijeljini koje su bile pozitivne na virus korona, saopšteno je iz bijeljinske bolnice "Sveti Vračevi".

Ova osoba bila je smještena u karantin u Domu učenika, a narednih 14 dana provešće u kućnoj izolaciji.

"Pod nadzorom su 54 osobe, u bolničkom karantinu jedna, a iz Instituta za javno zdravstvo Republike Srpske očekujemo još 34 rezultata", navodi se u saopštenju.

U Bijeljini je do danas testirano 217 lica.

Epidemiološka situacija je trenutno pod kontrolom.

 

Najčitanije