Svijet

Bangladeš u mraku

Bangladeš u mraku
Bangladeš u mraku
Srna

DAKA - Bangladeš je danas ostao bez struje zbog problema sa zajedničkom elektro mrežom sa Indijom.

Ministar energetike Nasrul Hamid Bipu rekao je da vlada čini sve da riješi postojeće stanje.

"Očekujemo da ćemo do večeras osigurati normalno snabdijevanje", rekao je Bipu novinarima.

Neimenovani zvaničnik rekao je ranije da je prekinuta transmisiona linija kojom se električna energija doprema u Bangladeš iz susjedne Indije.

U Bangladešu živi više od 160 miliona ljudi.

 

Najčitanije