VAŠINGTON - Za curenje nekih povjerljivih informacija bivši agenti CIA-e optužuju administraciju Baraka Obame.
Tvrde kako je Bijela kuća sama objavljivala tajne dokumente, primjerice o akciji u kojoj je ubijen vođa Al-kaide Osama bin Laden.
Američki predsjednik ove optužbe odabacuje.
Grupa bivših obavještajaca tvrdi kako nisu politički opredijeljeni, ali njihovi su navodi na tragu optužbi koje stižu iz stožera Obaminog protukandidata na izborima, republikanca Mita Romnija, prenio je u četvrtak Dnevnik.hr.