Svijet

Bombaš samoubica ubio 15 ljudi u džamiji

Bombaš samoubica ubio 15 ljudi u džamiji
Bombaš samoubica ubio 15 ljudi u džamiji
Agencije, FOTO: Rojters

PEŠEVAR- Bombaš samoubica ubio je najmanje 16 ljudi i ranio preko 20 tokom redovne molitve petkom u džamiji u pakistanskoj plemenskoj oblasti uz granicu sa Avganistanom, izjavili su regionalni zvaničnici.

"Bombaš samoubica bio je u prepunoj džamiji. Uzviknuo je `Alahu ekber` i potom se desila snažna eksplozija", rekao je Navid Akbar, zamjenik direktora agencije "Mohmand".

Drugi regionalni zvaničnik potvrdio je da se dogodila eksplozija i rekao da su ranjene najmanje 24 osobe.

Najčitanije