TEHERAN - Četiri lica uhapšena su prilikom pokušaja sabotaže jednog nuklearnog objekta u Iranu, izjavio je šef iranske Organizacije za atomsku energiju Ali Akbra Salehi.
"Prije nekog vremena uočili smo aktivnosti sabotaže koju više lica vrše u nuklearnom centru. Dopustili smo da nastave aktivnosti da bi smo prikupili više informacija", izjavio je Salehi.
On je dodao da su ta lica uhapšena i oni će biti ispitani, javlja iranska novinska agencija Mehr.
Međutim, Salehi nije saopštio o kome objektu je riječ niti o kakvoj vrsti sabotaže se radi.