LOS ANĐELES - Na jednom terminalu aerodroma u Los Anđelesu dogodila se eksplozija u kojoj nijedna osoba nije povrijeđena, ali su iz bezbjednosnih razloga odložena četiri leta.
Vlasti, na čelu sa Federalnim istražnim biroom (FBI), sprovele su istragu, a zasad nije poznato šta je prouzrokovalo eksploziju, niti koliko je bila snažna, javio je AP.
Eksplozija se dogodila sinoć oko 19 sati po lokalnom vremenu, a vlasti su privremeno obustavile bezbednosnu proceduru pri ulasku putnika na terminal, zbog čega su bila odložena četiri leta.
Zasad nije uhapšena nijedna osoba u vezi sa ovim slučajem.