KABUL - Na prometnom putu u avganistanskoj prestonici Kabulu danas je odjeknula eksplozija u vrijeme saobraćajnog špica, a meta bombaša samoubice bio je autobus koji je prevozio vladine službenike, prenosi Rojters.
Prema navodima policije i svjedoka, ranjeno je četvoro ljudi - tri muškarca i jedna žena, koji rade u avganistanskom Ministarstvu rudarstva i nafte.
Napad se dogodio na putu koji povezuje lokalni univerzitet i staru zgradu nacionalnog parlamenta.