MARSEJ - Dvije žene ubijene su ubodima noža u napadu na željezničkoj stanici u Marseju, saopšteno je iz Ministarstva unutrašnjih poslova Francuske.
Nešto ranije je policija saopštila da su vojnici ubili napadača koji je nožem napao dvije osobe na željezničkoj stanici u Marseju.
Francuski ministar unutrašnjih poslova Žerar Kolomb najavio je da je nakon napada krenuo u Marsej.