Svijet

Njujork: Uzeli kofer, bombu izvadili

Njujork: Uzeli kofer, bombu izvadili
Njujork: Uzeli kofer, bombu izvadili
Tanjug

NJUJORK - Američki Federalni istražni biro (FBI) objavio je sliku dva muškarca koji su odnijeli kofer u kome se nalazila bomba koja nije eksplodirala u Njujorku.

Kako javlja AP, njih dvojica su viđeni u subotu uveče kako uzimaju bombu iz kofera i ostavljaju je, dok su sam kofer uzeli i ponijeli sa sobom.

Na posteru koji je FBI objavio, navodi se da istražitelji žele da razgovaraju sa tom dvojicom neidentifikovanih lica u svojstvu očevidaca, a ne osumnjičenih.

Slika je skinuta sa bezbjednosne kamere na 27 ulici, između Šeste i Sedme avenije.

U Njujorku je prije nekoliko dana u eksploziji povređeno 29 osoba. Eksplozija se dogodila i u Nju Džersiju a u vezi sa oba slučaja uhapšen je 28-godišnji Ahmad Kan Rahami, porijeklom iz Avganistana.

 

 

Najčitanije