STEPANAKERT - U Stepanakertu, prestonici Nagorno-Karabaha, noćas su se čule eksplozije oko 30 raketa, a jermenski zvaničnici za napad optužuju vojsku Azerbejdžana.
U napadima je djelimično oštećena infrastruktura tako da dijelovi grada nemaju struju.
U gradu se konstantno čuju sirene za upozorenje, prenosi TAS S.