BEJRUT- Sirijska vojska saopštila je da će se svi koji ostanu u gradu Alepo nakon vladine ponude da napuste grad suočiti sa "neizbježnom sudbinom".
U jučerašnjem saopštenju vojske rečeno je da su presječene sve linije snabdijevanja pobunjenika u sjevernom dijelu grada i da su poznate lokacije njihovih položaja i skladišta naoružanja.
U saopštenju se pozivaju svi pobunjenici da polože oružje.
Vojska je juče saopštila da je smanjen obim vazdušnih napada i granatiranja pobunjeničkog dijela Alepa kako bi se olakšala teška humanitarna situacija i stanovnicima omogućilo da se premjeste u bezbjednije zone.