NJU JORK - Na snimku se vidi kako je Hilari Klinton pozlilo tokom komemoracije povodom 15 godina od napada na SAD.
Nju su pridržali predstavnici njenog tima i pomogli joj da uđe u kombi.
Klintonova se požalila da joj je „previše vruće“.
Ona je, napustivši komemoraciju, otišla u stan svoje ćerke Čelsi u Njujorku i sada se „osjeća mnogo bolje“, navela je portparolka njenog tima.
(NN/sputnikmews.com)