Svijet

Putin: Nisam se razbolio od kovida, hvala bogu

Putin: Nisam se razbolio od kovida, hvala bogu
Foto: Tanjug/Evgeniy Paulin, Sputnik, Kremlin Pool Photo via AP | Putin: Nisam se razbolio od kovida, hvala bogu
Tanjug

MOSKVA - Predsjednik Rusije Vladimir Putin izjavio je danas da se nije zarazio korona virusom nakon što je bio u kontaktu sa zaraženim osobljem iz njegovog okruženja.

On je izrazio nadu da se neće razboliti od korone, prenijela je novinska agencija TAS S.

"Znate da sam bio u kontaktu sa inficiranim osobama, bolesnim osobljem. Bilo je baš blizu, ali hvala bogu, nisam se razbolio. Nadam se da se to neće ponovo desiti", dodao je Putin.

Najčitanije