Svijet

Putnici sa zapaljenog broda skočili u Temzu

Srna

LONDON - Trideset putnika danas je bilo primorano da iskoči sa turističkog broda koji se zapalio dok je plovio Temzom u centru Londona, saopštio je portparol vatrogasne službe Londona.

"Trideset putnika skočilo je u vodu, jer je na brodu izbila vatra. Njima su u pomoć pritekli drugi turistički brodovi", izjavio je portparol.

On je dodao da nije bilo povrijeđenih u ovom incidentu.

Vatra je izbila na brodu kompanije "London dak turs", koji je krstario blizu Vestminsterske palate.

"Jedan brod ove kompanije potonuo je u Temzi prije četiri mjeseca", objavila je britanska televizija "Skajnjuz".

Najčitanije