DAMASK - Bombaš samoubica aktivirao je danas pojas sa eksplozivom u Hami, gradu koji se nalazi pod kontrolom sirijskih vladinih snaga, a mediji izvještavaju da da ima mrtvih i ranjenih.
Napad se odigrao na trgu u naselju el Hader u Hami.
Sirijska televizija navodi da su bile dve eksplozije i da ima mrtvih i ranjenih.
A suicide bomber blew himself in AlAssi sq. in #Hama, primary reports indicate that there are casualties#Syria
— maytham (@maytham956) October 3, 2016