VAŠINGTON - Predsjednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp ponovo je napao medijske kuće za koje tvrdi da šire lažne vijesti.
Tramp je na svom Twitter nalogu upitao da li bi tim medijima trebalo da budu oduzete dozvole za rad.
"Uz sve lažne vijesti koje dolaze sa NBC i Mreža, u kom trenutku je prikladno da im se ospore licence? Loše za zemlju", napisao je Tramp na Twitteru.
NBC je nešto ranije danas javio da Tramp želi desetostruko povećanje američkog nuklearnog arsenala.
Američki predsjednik je na društvenoj mreži demantovao te navode.
Tramp se nalazi u sukobu sa brojnim medijima a posljednji u nizu je NBC, koji je nedavno objavio izvještaj o sukobu Trampa sa državnim sekretarom Reksom Tilersonom.