SAO PAULO - Najmanje 10 osoba je poginulo, a 20 je povrijeđeno u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila učenicima koji su autobusom putovali na izlet u Sao Paulu.
"Učenici su putovali autobusom na izlet", rekao je portparol policije AFP.
On je naveo da je stradalo 10, a povrijeđeno najmanje 20 osoba, prenosi B92.