Kolo Muani: Finale se ne igra, već dobija

Strijelac za fudbalsku reprezentaciju Francuske, Randal Kolo Muani, izjavio je poslije pobjede njegovog tima u polufinalnom meču Mundijala u Kataru protiv Maroka (2:0) da je veoma ponosan i da se finale Mundijala ne igra, već dobija.

"Veoma sam ponosan na saigrače koji su odradili posao u prvom poluvremenu. Nismo mogli da sanjamo bolje", rekao je igrač koji je obezbjedio ekipi trijumf pogotkom u 79. minutu. Bio je to njegov prvi kontakt sa loptom na meču, a na terenu je prije gola proveo svega 44 sekunde.

Kolo Muani je izrazio nadu da će u nedjelju Francuska savladati Argentinu i odbraniti titulu svjetskog šampiona.

"Finale se ne igra, već dobija. Pristupićemo tom meču kao što smo uvijek radili od početka ovog takmičenja sa željom i koncentracijom", dodao je krilni napadač "Trikolora".