Sigurana pobjeda Partizana protiv Voždovca na "krovu"

BEOGRAD - Fudbaleri Partizana pobjedili su večeras Voždovac 3:0 (1:0) na gostovanju na stadionu na "krovu" u 18. kolu Superlige Srbije.

Nakon poraza od Flore u Ligi konferencija, crno-bijeli su došli do 16. pobjede u dosadašnjem dijelu domaćeg šampionata.

Domaćin je odolijevao sve do 40. minuta, kada je poslije greške Stefana Hajdina, Kvinsi Menig uspio da zatrese mrežu i donese vođstvo crno-bijelima.

Već poslije pet minuta igre u drugom poluvremenu, Partizan je povećao na 2:0, kada se u strijelce upisao Rikardo Gomeš, a u 55. minuti Danilo Pantić postavio je konačanih 3:0.

Izabranici Aleksandra Stanojevića na čelu Superlige imaju 50 bodova, šet više od drugoplasirane Crvene zvezde.