Društvo

Još jedna žrtva virusa korona u Srpskoj

Još jedna žrtva virusa korona u Srpskoj
Foto: N.N. | Još jedna žrtva virusa korona u Srpskoj

BANJALUKA – Muškarac srednje životne dobio preminuo je juče u Univerzitetskom kliničkom centru RS od posljedice virusa korona, saopšteno je iz ove zdravstvene ustanove.

“Riječ je o pacijentu iz Prijedora koji je imao više hroničnih udruženih oboljenja”, stoji u saopštenju.

Dodaju da je pacijent liječen u Klinici za infektivne bolesti od 20. marta.

Najčitanije