Društvo

U Dragočaju mirnije nakon noćašnje borbe s vodom

U Dragočaju mirnije nakon noćašnje borbe s vodom
Foto: G.M. | U Dragočaju mirnije nakon noćašnje borbe s vodom
N.N.

BANJALUKA - U prigradskom banjalučkom naselju Dragočaj jutro je mirnije u odnosu na prethodnu noć tokom koje su se mještani borili sa nabujalom Dragočajkom koja se izlila iz svog korita.

Situacija je trenutno mirna iako je vodostaj i dalje jako visok.

Poneki stanovnici uklanjaju vodu iz svojih dvorišta a vreće s pijeskom na svakom koraku ukazuju na sinoćnju borbu s vodenom bujicom.

Najčitanije