Košarka

Svjetsko prvenstvo u košarci - Kina 2019.
Pratite nas na Google news

Raspored i satnica svih utakmica na Mundobasketu 2019

Raspored i satnica svih utakmica na Mundobasketu 2019
Foto: N.N. | Raspored i satnica svih utakmica na Mundobasketu 2019
N.N.

Svjetsko prvenstvo u košarci, Mundobasket 2019, najveći je sportski događaj na planeti u ovoj godini, ovdje se nalazi pun raspored i satnica.

Ovaj tekst je podeljen u dva dijela, najprije slijedi raspored svih mečeva po danima, a potom i po grupama, za one koji vole da prate kako se u kojoj od njih stanje odvija prije druge faze, odnosno treće koja će se odvijati po nokaut sistemu. 

Podsjećamo, iz svake preliminarne grupe po dvije ekipe idu dalje, ukrštaju se redom A i B grupa, C i D, E i F, te G i H, a i iz novoformiranih grupa I, J, K, L takođe će po dvije selekcije nastaviti borbu za medalje.

Raspored mečeva Svjetskog prvenstva u košarci – po danima (svi termini su po srednjeevropskom vremenu).

Subota, 31. avgust

  • 09.30 Angola – Srbija
  • 10 Poljska – Venecuela
  • 10.30 Rusija – Nigerija
  • 13.30 Filipini – Italija
  • 14 Obala Slonovače – Kina
  • 14.30 Argentina – Južna Koreja
  • 14.30 Španija – Tunis

Nedjelja, 1. septembar

  • 09.30 Kanada – Australija
  • 10 Novi Zeland – Brazil
  • 10.30 Turska – Japan
  • 10.30 Dominikanska Republika – Jordan
  • 13.30 Senegal – Litvanija
  • 14 Grčka – Crna Gora
  • 14.30 Češka – SAD
  • 14.30 Francuska – Njemačka

Ponedjeljak, 2. septembar

  • 09.30 Italija – Angola
  • 10 Venecuela – Obala Slonovače
  • 10.30 Nigerija – Argentina
  • 10.30 Tunis – Iran
  • 13.30 Srbija – Filipini
  • 14 Kina – Poljska
  • 14.30 Južna Koreja – Rusija
  • 14.30 Portoriko – Španija

Utorak, 3. septembar

  • 09.30 Australija – Senegal
  • 10 Crna Gora – Novi Zeland
  • 10.30 Japan – Češka
  • 10.30 Njemačka – Dominikanska Republika
  • 13.30 Litvanija – Kanada
  • 14 Brazil – Grčka
  • 14.30 SAD – Turska
  • 14.30 Jordan – Francuska

Srijeda, 4. septembar

  • 09.30 Angola – Filipini
  • 10 Obala Slonovače – Poljska
  • 10.30 Južna Koreja – Nigerija
  • 10.30 Portoriko – Tunis
  • 13.30 Italija – Srbija
  • 14 Venecuela – Kina
  • 14.30 Rusija – Argentina
  • 14.30 Španija – Iran

Četvrtak, 5. septembar

  • 09.30 Kanada – Senegal
  • 10 Brazil – Crna Gora
  • 10.30 Turska – Češka
  • 10.30 Njemačka – Jordan
  • 13.30 Litvanija – Australija
  • 14 Grčka – Novi Zeland
  • 14.30 SAD – Japan
  • 14.30 Dominikanska Republika – Francuska

GRUPA D

  • 1. kolo – subota, 31. avgust
  • 09.30 Angola – Srbija
  • 13.30 Filipini – Italija
  • 2. kolo – ponedjeljak, 2. septembar
  • 09.30 Italija – Angola
  • 13.30 Srbija – Filipini
  • 3. kolo – srijeda, 4. septembar
  • 09.30 Angola – Filipini
  • 13.30 Italija – Srbija

GRUPA A

  • 1. kolo – subota, 31. avgust
  • 10 Poljska – Vencuela
  • 14 Obala Slonovače – Kina
  • 2. kolo – ponedjeljak, 2. septembar
  • 10 Venecuela – Obala Slonovače
  • 14 Kina – Poljska
  • 3. kolo – srijeda, 4. septembar
  • 10 Obala Slonovače – Poljska
  • 14 Venecuela – Kina

GRUPA B

  • 1. kolo – subota, 31. avgust
  • 10.30 Rusija – Nigerija
  • 14.30 Argentina – Južna Koreja
  • 2. kolo – ponedjeljak, 2. septembar
  • 10.30 Nigerija – Argentina
  • 14.30 Južna Koreja – Rusija
  • 3. kolo – srijeda, 4. septembar
  • 10.30 Južna Koreja – Nigerija
  • 14.30 Rusija – Argentina

GRUPA C

  • 1. kolo – subota, 31. avgust
  • 10.30 Iran – Portoriko
  • 14.30 Španija – Tunis
  • 2. kolo – ponedjeljak, 2. septembar
  • 10.30 Tunis – Iran
  • 14.30 Portoriko – Španija
  • 3. kolo – srijeda, 4. septembar
  • 10.30 Portoriko – Tunis
  • 14.30 Španija – Iran

GRUPA E

  • 1. kolo – nedjelja, 1. septembar
  • 10.30 Turska – Japan
  • 14.30 Češka – SAD
  • 2. kolo – utorak, 3. septembar
  • 10.30 Japan – Češka
  • 14.30 SAD – Turska
  • 3. kolo – četvrtak, 5. septembar
  • 10.30 Turska – Češka
  • 14.30 SAD – Japan

GRUPA F

  • 1. kolo – nedjelja, 1. septembar
  • 10 Novi Zeland – Brazil
  • 14 Grčka – Crna Gora
  • 2. kolo – utorak, 3. septembar
  • 10 Crna Gora – Novi Zeland
  • 14 Brazil – Grčka
  • 3. kolo – četvrtak, 5. septembar
  • 10 Brazil – Crna Gora
  • 14 Grčka – Novi Zeland

GRUPA G

  • 1. kolo – nedjelja, 1. septembar
  • 10.30 Dominikanska Republika – Jordan
  • 14.30 Francuska – Njemačka
  • 2. kolo – utorak, 3. septembar
  • 10.30 Njemačka – Dominikanska Republika
  • 14.30 Jordan – Francuska
  • 3. kolo – četvrtak, 5. septembar
  • 10.30 Njemačka – Jordan
  • 14.30 Dominikanska Republika – Francuska

GRUPA H

  • 1. kolo – nedjelja, 1. septembar
  • 9.30 Kanada – Australija
  • 13.30 Senegal – Litvanija
  • 2. kolo – utorak, 3. septembar
  • 9.30 Australija – Senegal
  • 13.30 Litvanija – Kanada
  • 3. kolo – četvrtak, 5. septembar
  • 9.30 Kanada – Senegal
  • 13.30 Litvanija – Australija

(Blic) 

Izneseni komentari su privatna mišljenja autora i ne odražavaju stavove redakcije Nezavisnih novina.

Najčitanije