Svjetsko prvenstvo u fudbalu - Rusija 2018

"Povratak kući odgođen"

Engleska nacija trijezni se nakon polufinalnog poraza Svjetskog prvenstva u Rusiji protiv Hrvatske.

AirPods slušalice su najveći pobjednik Svjetskog prvenstva

Skoro svaki igrač svake reprezentacije – kada nije igrao na terenu – se pojavio noseći AirPods ili Beats slušalice. Baš je lako postati sponzor Svjetskog prvenstva, čak i bez zvaničnog sponzorstva.

Britanski ambasador ispunio obećanje, obukao hrvatski dres

Britanski ambasador u Zagrebu pokazao je što znači biti pravi džentlmen. I pored činjenice da je njegov tim juče izgubio, on je ispunio svoje obećanje.

Luka Modrić otkrio šta će "vatreni" uraditi ako osvoje svjetsko zlato

Fudbalska reprezentacija Hrvatske će u nedjelju igrati istorijsko finale protiv Francuske na Svjetskom prvenstvu u Rusiji, a igrači su se već dogovorili na koji način će proslaviti pobjedu.

New York Times: Hrvati još jednom moraju otići "u crveno"

Svjetski mediji oduševljeni su pobjedom Hrvatske protiv Engleske 2:1 u polufinalu Svjetskog prvenstva i žele joj sreću u nedjelju u 17 sati kad će s Francuskom igrati za naslov prvaka.

Sautgejt: Boli poraz od Hrvatske, ali ko se nadao polufinalu?

Selektor fudbalske reprezentacije Engleske Geret Sautgejt rekao je da je ražočaran posle poraza od Hrvatske (2:1) u polufinalu Svjetskog prvenstva u Rusiji.

Fotograf kojeg je Mandžukić srušio objavio sjajne fotografije

Juri Kortez je meksički novinar i urednik agencije AFP, a igrom slučaja sinoć je postao dio istorije nakon što su ga hrvatski igrači, prvenstveno Mario Mandžukić, srušili nakon slavljeničkog pogotka.

Ćiro Blažević: Ponosan sam što me nadmašio moj učenik

Veoma sam sretan da je moj učenik mene nadmašio, rekao je trener svih trenera, Miroslav Ćiro Blažević nakon što je reprezentacija Hrvatske izborila plasman u finale Svjetskog prvenstva pobjedivši Englesku rezultatom 2:1.

Vida se izvinio Rusima: Nisam razmišljao, to je život

Hrvatski bek Domagoj Vida javno se izvinio, i to na ruskom jeziku, zbog parole "Slava Ukrajini" koju je izrekao u video-obraćanju nakon pobjede u četvrtfinalu Svjetskog prvenstva nad selekcijom Rusije.

Modrić: Ne želimo da stanemo

Kapiten fudbalske reprezentacije Hrvatske Luka Modrić izjavio je da ekipa ne želi da stane poslije plasmana u finale Mundijala.

Kejn: Boli, ali moramo da dignemo glavu

Kapiten fudbalske reprezentacije Engleske Hari Kejn izjavio je da boli poraz u polufinalu Mundijala od Hrvatske, posebno poslije vođstva od 1:0, ali da ekipa mora naprijed.

Ludnica u Zagrebu: Pogledajte kako su Hrvati proslavili ulazak u finale

Fudbalska reprezentacija Hrvatske plasirala se sinoć u istorijsko finale Mundijala, a širom te zemlje slavilo se u velikim razmjerama.

Dalić: Momci niste normalni, bićemo prvaci svijeta

Zlatko Dalić, selektor fudbalske reprezentacije Hrvatske, očekivano je bio ushićen poslije istorijskog plasmana u finale Svjetskog prvenstva.

Francuski mediji o Hrvatskoj: Kraljevi preokreta i carevi psihe

''Englezi su vjerovali, Hrvati su to napravili'',efektan je naslov koji je donio slavni France Football odmah nakon veličanstvene pobjede Hrvatske protiv Engleske u polufinalu Svjetskog prvenstva u Rusiji.

"Vatreni" preokretom do finala SP i istorije

Fudbaleri Hrvatske drugi su finalisti Svjetskog prvenstva koje se igra u Rusiji, nakon što su poslije produžeteka i preokreta savladali Englesku sa 2:1.