BANJALUKA - Odjeljenje za obrazovanje, zdravstvo, omladinu i sport grada objavilo je u petak rang-listu studenata, kojom je ukupno 109 studenata dobilo gradsku stipendiju po ovom ...

BANJALUKA - Od 1. januara 2019. prvi put se uvode mjesečne stipendije za najbolje sportiste grada, juniore i seniore, rekao je danas gradonačelnik Igor Radojičić, nakon što ...