BEOGRAD - Državljani Srbije Marko Pribak i Aleksandar Cvejić uspješno su danas poslije podne evakuacionim letom napustili Avganistan i bezbjedno sletjeli u Taškent u Uzbekistanu.
Evakuacioni let iz Avganistana organizovala je NJemačka, prenosi Tanjug.
Siniša Pavić, otpravnik poslova Ambasade Srbije u Indiji, nadležne i za Avganistan, rekao je ranije da i evakuacija trećeg srpskog državljanina koji se zatekao u Avganistanu u jeku krize - Milke Damjanović ide u dobrom pravcu.