BANJALUKA - U svim osnovnim i srednjim školama u Republici Srpskoj danas je nastavljena nastava, osim u onim koje su zatražile odobrenje za nastavu na daljinu, saopšteno je iz ...

BANJALUKA - Od ponedjeljka vaspitno-obrazovni rad u osnovnim i srednjim školama u Republici Srpskoj biće ponovo organizovan u školskim prostorijama, saopšteno je iz ...