Svijet

Fon der Lajenova u samoizolaciji

Fon der Lajenova u samoizolaciji
Foto: Tanjug/AP | Fon der Lajenova u samoizolaciji

BRISEL - Predsjednik Evropske komisije Ursula fon der Lajen izjavila je danas da će biti u samoizolaciji do sutra nakon što je bila na sastanku sa osobom koja je bila pozitivna na testu za virus korona.

"Obaviještena sam da sam prošlog utorka bila na sastanku kojem je prisustvovala osoba koja je juče bila pozitivna na kovid 19", napisala je Fon der Lajenova na Twitteru.

Ona je dodala da će, u skladu sa propisima, ostati u samoizolaciji do sutra ujutru.

"Bila sam negativna u četvrtak i ponovo se testiram danas", napisala je Fon der Lajenova.

Najčitanije