Melanija Tramp oglasila se na svom Twitter profilu nakon pozitivnog testa na virus korona.
"Hvala vam za ljubav koju nam šaljete. Imam blage simptome i osjećam se dobro. Veselim se brzom oporavku", napisala je prva dama Sjedinjenih Američkih Država.
Podsjetimo, rano jutros po našem vremenu stigla je vijest da su Donald Tramp i Melanija pozitivni na korona virus.
"Večeras sam dobio informaciju da su predsjednik Tramp i prva dama Melanija Tramp pozitivni na virus SARS-CoV-2. Predsjednik i prva dama su u ovim trenucima oboje dobro i planiraju ostati u Bijeloj kući tokom oporavka. Ljekarski tim Bijele kuće i ja podrobno ćemo pratiti situaciju. Cijenim podršku koju nam pružaju neki od najboljih zdravstvenih radnika i institucija ove zemlje. Očekujem da će predsjednik nastaviti obavljati svoje dužnosti za vrijeme oporavka, a ja ću vas obavještavati o svim budućim događanjima", stoji u izjavi Trampovog doktora Šona Konlija.