Svijet

Oglasila se Melanija Tramp nakon pozitivnog testa na koronu

Oglasila se Melanija Tramp nakon pozitivnog testa na koronu
Foto: N.N. | Oglasila se Melanija Tramp nakon pozitivnog testa na koronu
N.N.

Melanija Tramp oglasila se na svom Twitter profilu nakon pozitivnog testa na virus korona.

"Hvala vam za ljubav koju nam šaljete. Imam blage simptome i osjećam se dobro. Veselim se brzom oporavku", napisala je prva dama Sjedinjenih Američkih Država.

Podsjetimo, rano jutros po našem vremenu stigla je vijest da su Donald Tramp i Melanija pozitivni na korona virus.

"Večeras sam dobio informaciju da su predsjednik Tramp i prva dama Melanija Tramp pozitivni na virus SARS-CoV-2. Predsjednik i prva dama su u ovim trenucima oboje dobro i planiraju ostati u Bijeloj kući tokom oporavka. Ljekarski tim Bijele kuće i ja podrobno ćemo pratiti situaciju. Cijenim podršku koju nam pružaju neki od najboljih zdravstvenih radnika i institucija ove zemlje. Očekujem da će predsjednik nastaviti obavljati svoje dužnosti za vrijeme oporavka, a ja ću vas obavještavati o svim budućim događanjima", stoji u izjavi Trampovog doktora Šona Konlija.

Najčitanije